Závodníci přihlášeni do ročníku 2018

registrováno: 59, poslední  aktualizace 19.7. 00:00

  Frézy Trakt. do 25k Trakt. nad 25k Unlimited Prac čtyřkoly
1 Lenka 
Guštafík 
Roučková
Vari Honda 190
Lukáš Kulhánek
FARMALL F-20
Otakar Šafka
Zetor 7245
Pavel Schejbal
Tratárek EVO II
Jan Kordule
Access Max
2 Václav Zeman
VARI System
Václav Zeman
Holder T4K10 
Karásek Stanislav
Fendt Farmer D2 
Pavel Káňa
Buggy 650H
Jana Kordulova
Access Max
3 Lukáš Koudele
TJ -5
Pavel Kordule
Zetor 25 A
Kraus Miroslav
Zetor 3011 VOJTA
Václav Ryvola 
 John Deere VR85
Milan Ešner
CF 800 GLADIÁTOR X8
4 Václav Janský
TJ -5
Miloš Urban
Eicher ED13
Vlasta Šafrhans
Zetor 50 John
Jan Kordule
Duduna
Stanislav Lopata
Yamaha Grizzly 660
5 Lukáš Přibík 
Lombardini 510
Vladislav Berdych
Massey Ferguson
Adolf Kopp
Fendt Farmer 2
Tomas Kordule
Nakladač
Jaromír Kovařík
Suzuki LTA 700
6 Martin Holota
Mountfield MS 07 
Václav Ryvola 
 Zetor 25
Daniel Tauchen
Zetor 4011
Lukáš Záruba
Buldog
 
7 Miroslav Koča
Vari RED
Martin Žižka
Eicher 4x4
Rudolf Tauchen
Zetor 50 Super Deluxe
Vladislav Berdych
Modrásek
 
8 Martin Hoblík
TJ -5
Jindřich Hnidák
Kramer KB 17 
Václav Černý
Zetor 3011
Tonda Žižkovský
Tony Deere
 
9 Václav Gross ml.
VARI System
Luděk Jonáš
Porsche Diesel Standard
Luboš Koudele
Zetor 4011
Vladimír Špáňa
Peklostroj BMW
 
10 Václav Gross st.
TJ -5
Josef Janouškovec
Zetor 2511
Radek Hák
McCormick D 439
Jaroslav Metlička
Trabi fréza
 
11   Pavel Soukup
Zetor 2011
Martin Svoboda
McCormick 323
Jaroslav Krýsl
Zetor 6211
 
12   Radka Volfová
MAN 2F1
Milan Vlk 
Zetor 4611
Pepé Nádvorník
DODO
 
13   Václav Habrych
Zetor 15 
Jakub Gross
Zetor 3011
   
14   Zdeněk Koča
Zetor 25A 
Michal Soukup
Zetor 3011
   
15   Martin Hoblík
Zetor 25A 
Frantisek Řezáč
Zetor 4011
   
16   Pavel Macák
Mahindra 254
Bohumil Urban
Zetor 4011
   
17          
18          
19          
20          
           

   Jedná se pouze o seznam přihlášených závodníků, řazen dle času přihlášení. Startovní čísla a pořadí závodníků bude zvěřejněno až po ukončení registrace.  

Ešner